Technologie Poznik (TP technologie) revitalizuje vodu ve všech jejích formách. Molekuly vody jsou obsaženy nejen ve vodě samotné, ale i v jídle a vzduchu, který nás obklopuje a který dýcháme 24hodin denně. Vzhledem k současnému stylu zacházení s vodou a téměř všudypřítomným elektrosmogem (elektronika, PC, mobilní telefony, WiFi,  apod.) je třeba molekuly vody zpět revitalizovat a vracet tak našemu tělu energetický potenciál, který je výše uvedenými vlivy silně omezen.

 

TP TECHNOLOGIE JE KOMBINACÍ NĚKOLIKA VĚDECKÝCH PROCESŮ, PŘI KTERÝCH DOCHÁZÍ K OVLIVNĚNÍ SÍTĚ NAVZÁJEM SPOJENÝCH MOLEKUL V RŮZNÝCH MATERIÁLECH (VODA, SKLO, PLAST, KOV A DALŠÍ) PROSTŘEDNICTVÍM INFORMACÍ NEBO KÓDU.

 

Díky přesné aplikaci technologie Poznik je možné vybrat, zesílit a vytisknout konkrétní energetické informace (vibrace) k jakémukoli předmětu. Informace jsou vytištěné v číslech, každé číslo obsahuje stovky skupin informací. Konečným výsledkem je kombinace důkladně vybraných souborů informací. Informace obsažené v produktech Poznik tak přímo ovlivňují strukturu a kvalitu molekul vody ve všech jejích formách.

TP technologie byla vyvinuta týmem světových vynálezců, kteří během 30 let vývoje a inovací této technologie obdrželi více než 90 mezinárodních ocenění a uznání. 

Správné zakódování informace do produktů Poznik je kontrolováno striktním testovacím procesem pro každý produkt.

Mohlo by vás také zajímat

5 dalších produktů ve stejné kategorii: