VÍTÁM VÁS NA STRÁNKÁCH OBCHODU SHANTIOM.CZ 

Jsem ráda, že jste zavítali na můj eshop. Zabývám se prodejem výrobků "dobrých vibrací" z různých koutů světa. Všechny výrobky, které prodávám osobně testujeme, používáme a obklopujeme se ve svém životě.

 

Mým hlavním záměrem je poskytovat výrobky pro pohlazení a probuzení duše, výrobky skrze které nalezneme cestu k sobě, probudíme a rozproudíme životní energii a nastolíme rovnováhu a harmonii v životě a okolí.
 
Budu moc ráda když si náš e-shop oblíbíte a budete našimi pravidelnými zákazníky. S vámi, zákázníky, komunikuji především e-mailem, ale pokud potřebujete poradit s výběrem výrobků, můžeme to vyřešit telefonicky.
 
Ke každé objednávce nad 1.000 Kč zasílám dáreček, můžete se rozhodnout mezi soškou Andělíčka modlícího se za mír nebo meditujícího Buddhu, obě sošky jsou v dárkové taštičce. Do poznámky v objednávce uveďte Andělíček nebo Buddha. (Sošky naleznete v sekci doprava a platba)
 
Najdete-li v našem e-shopu pouze část toho, co hledáte, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, zda je skladem i zboží, které zde zatím nenabízíme. Také jsme otevřeni Vašim připomínkách, návrhům a nabídkám na zajímavou spolupráci..
 
Vaše spokojenost je mým cílem a odměnou :0)
 

  

Jak vznikl název SHANTIOM?

Název našeho eshopu vznikl intuitivním spojením slov SHANTI a ÓM. Významy slova a symbolu jsou velice silné a krásné.
 
SHANTI neznačí jen vnější mír, ale také stav vnitřního prožitku, ve kterém se nacházíme, když jsme v harmonii s okolním světem, ostatními lidmi a také se sebou samými. Stav ve kterém se spojuje plné prožívání přítomného okamžiku, radost, harmonie a vnitřní mír.
 
Symbol„ÓM" je mantra absolutna, či sjednocení. ÓM je prvotní zvuk, vibrace, ze které povstal celý vesmír. Její název symbolizuje minulost, současnost i budoucnost (zrození, život i smrt). Vše je celistvost, kterou nelze oddělit.